Dallime mes rishikimeve të "Pará"

41 bytes added ,  2 vjet më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
*{{en}} [https://web.archive.org/web/20050404125708/http://www.brazil.org.uk/page.php?cid=356 Brazilian Embassy in London]
*{{pt}} [http://www.paraense.com Portal Paraense]
*{{en}} [httphttps://wwwweb.archive.org/web/20180824052107/https://investpara.com/ Invest Para]
*{{tr}} [http://www.kacparayarismasi.com/ Para yarışması]
{{Shtetet dhe Rajonet e Brazilit}}