Ndryshimi mes inspektimeve të "Patosi"

230 bytes added ,  1 vit më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
 
== Politika ==
Në Patos, më 1nëntor të vitit 2016, u themelua dega e një forcë e re kombëtare [[Lëvizja për Shqipëri të Bashkuar]] - Dega Patos<ref>{{cite news|title=Sot në Patos, u themelua Dega e Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar|url=https://shqiperiaebashkuar.al/2016/11/sot-ne-patos-u-themelua-dega-e-levizjes-per-shqiperi-te-bashkuar/|publisher=Portali Informativ ''Shqipëria e Bashkuar''|date=1 nëntor 2016|access-date=12 nëntor 2016|archive-url=https://web.archive.org/web/20161109095220/http://shqiperiaebashkuar.al/2016/11/sot-ne-patos-u-themelua-dega-e-levizjes-per-shqiperi-te-bashkuar/|archive-date=9 nëntor 2016|url-status=dead}}</ref> .
 
== Lidhje të jashtme ==