Dallime mes rishikimeve të "Shpirti"

49 bytes added ,  2 vjet më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 31.22.49.117) dhe riktheu rishikimin 1682126 nga 46.19.225.194)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
 
== Video ==
* [[Manfred Spitzer]]: [https://web.archive.org/web/20110605055730/http://www.br-online.de/cgi-bin/ravi?verzeichnis=alpha/geistundgehirn/v/%2Fgeistundgehirn%2Fv%2F&file=spitzer_14.rm&g2=1 Foto nga shpirti i gjallë:] [[RealVideo]] nga kanali televiziv [[BR-alpha]], seritë "Shpirti dhe truri". Gjermanisht rreth 15 minuta. Për të shikuar këtë video nevojitet programi RealVideo.
 
[[Kategoria:Spiritualitet]]