Ndryshimi mes inspektimeve të "Sydney"

86 bytes added ,  1 vit më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
 
* [http://www.bom.gov.au/cgi-bin/wrap_fwo.pl?IDN10064.txt Sydney Weather Forecast (Bureau of Met)]
* [http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=sydney+australia&ll=-33.869998,151.210006&spn=0.051169,0.132866&t=k Google Maps: Sydney] (satellite photographs)
* [https://web.archive.org/web/20051208110931/http://www.usyd.edu.au/su/macleay/81106/huntbplaces.html Historic photographs of Sydney buildings]
* [https://web.archive.org/web/20070320205437/http://www.atmitchell.com/journeys/arts/photography/exposed/ Sydney Exposed - Photographic collection from the State Library of NSW]
 
[[Kategoria:Qytete në Australi]]