Dallime mes rishikimeve të "Tepelena"

43 bytes added ,  2 vjet më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
v (shtova disa informacione mbi historine, emrin, vendodhjen dhe kulturen e Tepelenes)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
<br />
== Lidhje të jashtme ==
* https://web.archive.org/web/20120608052445/http://www.tepelenaonline.com/
* http://www.tepelena.com/
* http://www.tepelena.com/forum