Dallime mes rishikimeve të "Guinea"

39 bytes added ,  2 vjet më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
----
<!--Lidhje tjera-->
* [httphttps://wwwweb.archive.org/web/20100104173041/http://coraconnection.com/ Cora Connection] Burim i muzikës së Afrikës Veriore
<!--Lidhje tjera-->