Ndryshimi mes inspektimeve të "Hi dhe shpuzë"

25 bytes removed ,  10 muaj më parë
Reverted 1 edit by 79.98.112.9 (talk): Test. (TW)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Reverted 1 edit by 79.98.112.9 (talk): Test. (TW))
Etiketa: Undo
 
'''Hi dhe shpuzë''' është një përmbledhje me poezi në prozë, tregime të shkurtra dhe përsiatje me autor [[Mit'hat Frashëri|Mit'hat Frashërin]]. Libri u botua për herë të parë në [[Sofja|Sofje]] më 1915.<ref name=":3">{{Cito web|url=http://www.elsie.de/pdf/B1997HistLetShqip.pdf|title=Historia e Letërisë Shqiptare|date=1997|accessdate=5 prill 2018|website=elsie.de|publisher=Dukagjini|last=Elsie|first=Robert|authorlink=Robert Elsie|publication-place=Tiranë-Pejë}}</ref>
 
== Përmbajtja == Ky liber flet per ......
 
== Referime ==
75

edits