Ndryshimi mes inspektimeve të "Kategoria e Tretë"

Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
 
 
 
Ekipet që do marrin pjesë në sezonin 2018-19: <ref>[http://www.panorama.com.al/sport/nis-sot-kategoria-e-trete-ja-skuadrat-kalendari-dhe-rregullorja/]</ref><ref>[{{Cite web |url=http://www.fshf.org/index.php/sq/kampionatet-e-tjere/kategoria-e-dyte/grupi-a] |title=Kopje e arkivuar |accessdate=30 gusht 2017 |archiveurl=https://web.archive.org/web/20170824000038/http://fshf.org/index.php/sq/kampionatet-e-tjere/kategoria-e-dyte/grupi-a |archivedate=24 gusht 2017 |url-status=dead }}</ref><ref>[{{Cite web |url=http://www.fshf.org/index.php/sq/kampionatet-e-tjere/kategoria-e-dyte/grupi-b] |title=Kopje e arkivuar |accessdate=30 gusht 2017 |archiveurl=https://web.archive.org/web/20170827173617/http://www.fshf.org/index.php/sq/kampionatet-e-tjere/kategoria-e-dyte/grupi-b |archivedate=27 gusht 2017 |url-status=dead }}</ref>
{| class="wikitable sortable"