Ndryshimi mes inspektimeve të "Shqiptimi"

90 bytes added ,  11 muaj më parë
Reverted 1 edit by 2600:387:0:809:0:0:0:5D (talk): Unexplained removal. (TW)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Reverted 1 edit by 2600:387:0:809:0:0:0:5D (talk): Unexplained removal. (TW))
Etiketa: Undo
'''Shqiptimi''' ''([[shk.]] '''sqt.''')'' ka disa kuptime [[zanor]]e dhe [[gjuhësor]]e:
 
== Zanorja ==
[[Theksi]] i fjalës, [[Zëri njerëzor|zërit njerëzor]] dhe mënyrës të të folurit.
26

edits