Dallime mes rishikimeve të "Sylejman Vuçitërna"

Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
 
 
==Lidhje të jashtme==
*[https://web.archive.org/web/20100207071157/http://www.mesazhi.com/artikuj/kolonel-sylejman-vuciterna Kolonel Sylejman Vuçitërna]
==Burime dhe shënime==