Dallime mes rishikimeve të "Rina Balaj"

102 bytes removed ,  2 vjet më parë
v
U kthye versioni 2042739 i bërë nga 93.228.242.33 (diskutimet): rv-v
(Rina Balaj.)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthye versioni 2042739 i bërë nga 93.228.242.33 (diskutimet): rv-v)
Etiketa: Undo
 
Artiste shume e njohur. Eshte nje artiste e re ne skenen muzikore dhe ka arritur sukses te maadh per pak kohe, e talentuar dhe e suksesshme, ne zhandre te ndryshme muzikore. Rina eshte rep-artistja e pare femer. Ka publikuar shume projekte te ndyshme muzikore qe tani kane me miliona klikime ne youtube.
 
Elben. Dn dk. Dkcisk
Love. Snap. Dkcisk
Dkcisk. Albina. Dkcisk
Lclve. Álvaro enca
Baysal dkcisk. ???
 
==Diskografia==