Ndryshimi mes inspektimeve të "Fushë-Bardhë"

116 bytes added ,  1 vit më parë
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
== Gjeografia ==
Nga perëndimi kufizohet nga fshatrat [[Vergo]] dhe [[Fushë-Vërria]], nga lindja nga [[Kardhiqi]], nga Jugu me [[Zhulati]]n dhe nga veriu me [[Fterra|Fterrën]].
 
 
Nga perendimi me Frerren,nga Lindja me Kardhiqin,nga Jugu me Vergoin e F Verrine,nga Veriu me Zhulatin.
 
<br />
 
== Ekonomia ==
Anonymous user