Ndryshimi mes inspektimeve të "Fushë-Bardhë"

 
 
 
Nga perendimi me Frerren[[Fterra|Fterrën]],nga Lindja me Kardhiqin[[Kardhiqi]],nga Jugu me Vergoin[[Vergo]] dhe [[Fushë-Vërria]] e F Verrine,nga Veriu me Zhulatin[[Zhulati]]n .
 
<br />
Anonymous user