Ndryshimi mes inspektimeve të "Mentor Mazrekaj"

221 bytes added ,  1 vit më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
 
===Partizani===
 
Më 31 korrik 2013, Mazrekaj u huazua për muaj te skuadra e sapongjitur në [[Kategoria Superiore|Kategorinë Superiore]], [[FK Partizani|Partizani]], me një mundësi për të rinovuar edhe për një vit <ref>{{cite news|url=http://www.panorama-sport.com/ballina/zyrtare-mentor-mazrekaj-clirohet-nga-prihtina-dhe-huazohet-gjashte-muaj-te-partizani/|first=|last=|title=Zyrtare, Mazrekaj çlirohet nga Prishtina dhe huazohet për gjashtë muaj tek Partizani|date=31 korrik 2014|work=Panorama Sport|accessdate=19 tetor 2014|archive-url=https://web.archive.org/web/20131007112704/http://www.panorama-sport.com/ballina/zyrtare-mentor-mazrekaj-clirohet-nga-prihtina-dhe-huazohet-gjashte-muaj-te-partizani/|archive-date=7 tetor 2013|url-status=dead}}</ref><ref>[http://borozani.com/artikulli/edhe-mazrekaj-te-partizani Edhe Mazrekaj te Partizani] Borozani.com, Marrë më 21 dhjetor 2014</ref> Ai bëri debutimin e tij zyrtar me Partizanin më 31 gusht 2013 në javën e parë të [[2013–14 Kategoria Superiore|sezonit 2013–14]] kundër [[KS Kastrioti|Kastriotit]] në [[Kruja|Krujë]], ku Partizani fitoi me rezultatin 2–0 <ref>{{cite news|url=http://int.soccerway.com/matches/2013/08/31/albania/super-league/ks-kastrioti-kruje/kf-partizani-tirana/1543889/|first=|last=|title=Kastrioti Krujë vs. Partizani - 31 August 2014|date=31 gusht 2014|work=Soccerway|accessdate=19 tetor 2014}}</ref>. Më 13 dhjetor, Mazrekaj u bë plotësisht lojtar i Partizanit, duke firmosur një kontratë tre vjeçare <ref>[http://www.koha.net/?page=1,18,169096 Mazrekaj nënshkruan për tre vjet me Partizanin] Koha.net, Marrë më 21 dhjetor 2014</ref>
 
== Referime ==