Ndryshimi mes inspektimeve të "Qytetari"

150 bytes added ,  8 muaj më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
v (U kthye versioni 1970179 i bërë nga 79.106.126.85 (diskutimet))
Etiketa: Undo
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
 
është e vlefshme për territorin e një shteti ose personi i kualifikuar si refugjat ose si viktimë e
huaj e trafikimit, në pajtim me ligjet përkatëse.. <ref name=KK200438>LIGJIN PËR TË DREJTAT DHE PËRGJEGJËSITË E QYTETARËVE NË
KUJDESIN SHËNDETËSOR [http://www.assembly-kosova.org/common/docs/ligjet/2004_38_al.pdf Në amëzën assembly-kosova.org] {{Webarchive|url=https://web.archive.org/web/20070927020121/http://www.assembly-kosova.org/common/docs/ligjet/2004_38_al.pdf |date=27 shtator 2007 }}</ref>
 
== E drejta shëndetsore ==