Ndryshimi mes inspektimeve të "Peter Handke"

4.507 bytes added ,  1 vit më parë
Faqe e re: '''Peter Handke''' është shkrimtar austriak. Ka qenë admirues i politikanit serb Sllobodan Millosheviq dhe nacionalizmit ekstrem serb gjatë luftërave në Bosnje dhe në Kosovë n...
(Faqe e re: '''Peter Handke''' është shkrimtar austriak. Ka qenë admirues i politikanit serb Sllobodan Millosheviq dhe nacionalizmit ekstrem serb gjatë luftërave në Bosnje dhe në Kosovë n...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user