Dallime mes rishikimeve të "Industria"

111 bytes added ,  2 vjet më parë
Shtova nje pjes e cila nuk ishte
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
vNo edit summary
(Shtova nje pjes e cila nuk ishte)
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== Shiko edhe këtë ==
industria esht : shuma e aktiviteteve njerzore e cila ka per qellim prodhimin ne seri me sherbim me te mire.
 
Degët kryesore te industris janë:
 
1.energjetika
 
2.metalurgjia
 
3.prodhimi dhe perpunimi i metaleve etj.
 
== Lidhje të jashtme ==
Anonymous user