Ndryshimi mes inspektimeve të "Naim Frashëri"

ska përmbledhje të redaktimeve
* [[Pallati i Kulturës "Naim Frashëri" në Përmet|Pallati i Kulturës "Naim Frashëri"]] në Përmet.
* Emrin përkëdhelës i përdorur nga populli dhe intelektualët: Naimi.
 
===Ndërkombëtare===
* [[Busti i Naim Frashërit në Bukuresht]]
 
== Shiko edhe këtë ==
Anonymous user