Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Sejko"

ska përmbledhje të redaktimeve
Përshëndetje Sejko! Pashë që ke vënë për të grisur ''[https://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=Kategoria:Bejtexhinj%C3%AB&diff=2044931&oldid=1912915 Kategoria:Bejtexhinjë]'' duke krijuar ''[https://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=Kategoria:Bejtexhinj_shqiptar%C3%AB&oldid=2044085 Kategoria:Bejtexhinj shqiptarë]'', je dakord për të krijuar dhe për të ruajtur vetëm ''Kategoria:Bejtexhinj''? Një gjë tjetër – kemi dy kategori: ''Kategoria:Poezia shqiptare'' dhe ''Kategoria:Poezi shqipe'', mendon se mund të ruhet vetëm kjo e fundit? – [[Përdoruesi:Βατο|Βατο]] ([[Përdoruesi diskutim:Βατο|diskutimet]]) 14 tetor 2019 11:53 (CEST)
:Tungjatjeta {{@|Βατο}} Bejtexhinjte shqiptare kam pershtypjen se mund te jene me e dobishme si kategori, sepse per historine tone te letersise perbejne rryme me vete dhe ne kajden e Alhamiados ballkanike, ajo lloj letersie u perhap edhe nder boshnjake, muslimane bullgare e greke. Jam dakord per ruajtjen e vetem ''Kategoria:Poezi shqipe''. Faleminderit per besimin dhe respektin.--[[Përdoruesi:Sejko|Sejko]] ([[Përdoruesi diskutim:Sejko|diskutimet]]) 14 tetor 2019 12:27 (CEST)
 
Nuk është hera e parë që bën ndërhyrje në artikujt ku redaktoj duke hequr diçka çfarë unë ose të tjerët kanë shtuar. [[Muhamet Kyçyku]] dhe [[Naim Frashëri]] janë shembuj. Meqenëse qenke bllokuar për gjëra të tilla edhe më parë kuptoj se nuk jam e vetmja viktimë.--[[Speciale:Kontributet/148.251.233.216|148.251.233.216]] 15 tetor 2019 19:38 (CEST)
Anonymous user