Ndryshimi mes inspektimeve të "Kanuni"

41 bytes added ,  1 vit më parë
(U kthye versioni 2045762 i bërë nga 148.251.233.216 (diskutimet) irrilevante krahasuar me teresine e artikullit, prurjet kallep cenojne ekuilibrin e punimit te deritanishem)
Etiketa: Undo
[[Kategoria:Fjalë dhe shprehje turke]]
[[Kategoria:Fjalë dhe shprehje arabe]]
[[Kategoria:Fjalë dhe shprehje shqipe]]
992

edits