Ndryshimi mes inspektimeve të "Meshari"

14 bytes added ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[[Kategoria:Kisha Katolike në Shqipëri]]
[[Kategoria:Letërsi shqipe]]
[[Kategoria:Gjuha shqipe]]
[[Kategoria:Libra të botuar në 1555]]
[[Kategoria:GjuhaFjalë dhe shprehje shqipe]]
992

edits