Ndryshimi mes inspektimeve të "Kombi"

41 bytes added ,  1 vit më parë
v (→‎Referimet: Referenca -> Referime duke përdorur AWB)
 
[[Kategoria:Gjeografia politike]]
[[Kategoria:Terminologji shkencash politike]]
[[Kategoria:Fjalë dhe shprehje shqipe]]
992

edits