Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamadani"

20 bytes added ,  1 vit më parë
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
* {{Citation|last=Sulejmani|first=Fadil|title=Lindja, martesa dhe mortja në malësitë e Tetovës|url=https://books.google.com/books?id=Og0fAQAAMAAJ|year=1988|publisher=Rilindja}}
* {{citation|last=Turino|first=Thomas|title=Identity and the Arts in Diaspora Communities|url=https://books.google.com/books?id=KEQYAQAAIAAJ|year=2004|publisher=Information Coordinators, Incorporated|isbn=978-0-89990-124-4}}
[[Kategoria:VeshjeFjalë dhe shprehje shqipe]]
[[Kategoria:Veshje shqiptare]]
[[Kategoria:Kultura e Shqipërisë]]
992

edits