Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Βατο"

→‎Paralajmerim: seksion i ri
(→‎Rasim Bajrovic: seksion i ri)
(→‎Paralajmerim: seksion i ri)
 
Ky është një postim për hotelierin më të suksesshëm në [[Bosnje dhe Hercegovinë]] i cili është i vetmi doktor i shkencës në biznes! [[Përdoruesi:Фридрих-Барба|Фридрих-Барба]] ([[Përdoruesi diskutim:Фридрих-Барба|diskutimet]]) 8 tetor 2019 21:41 (CEST)
 
== Paralajmerim ==
 
{{Paralajmërim|[[Kanuni]] dhe [[Xhamia e Sulltan Fatihut]] nuk degjuat komunikimin, referencat, njemije e nje argumentet humanistike qe ju mundesova. Kohen qe i kushtova rregullimit, i bete by pass sepse YOU DON'T LIKE THEM SOURCES.}} --[[Përdoruesi:Sejko|Sejko]] ([[Përdoruesi diskutim:Sejko|diskutimet]]) 16 tetor 2019 02:46 (CEST)
992

edits