Hape menynë kryesore

Changes

v
Ndryshimet e 80.80.167.158 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Bet 0.
: <small>{{cung}}</small>
 
==Shiko dhe==
--[[Përdoruesi:80.80.167.158|80.80.167.158]] 17 Prill 2007 20:05 (UTC)==Shiko dhe==
* [[Wikipedia:Artikulli cung perfekt]]
* [[Wikipedia:Cunget më të dëshiruar]]
12.723

edits