Ndryshimi mes inspektimeve të "Feride Papleka"

25 bytes added ,  10 muaj më parë
Pa referenca
(Faqe e re: '''Feride Papleka''' shkrimtare shqiptare, ka lindur në qytetin e Ballshit. Ajo është autore e shumë librave me poezi, tregime, përkthime, novela dhe roman. {{biografi-cung}}...)
 
(Pa referenca)
Etiketa: përpunim burimi 2017
{{Pa referenca|tetor 2019}}
'''Feride Papleka''' shkrimtare shqiptare, ka lindur në qytetin e Ballshit. Ajo është autore e shumë librave me poezi, tregime,
përkthime, novela dhe roman.
 
 
 
{{biografi-cung}}
 
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]