Ndryshimi mes inspektimeve të "Niko Peleshi"

38 bytes removed ,  8 muaj më parë
v (→‎Referime dhe shënime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
* [[Qeveria Rama-Meta]]
 
== Referime dhe shënime ==
{{reflist|2}}
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Njerëz nga Korça]]
[[Kategoria:PolitikanëKryetarë shqiptarëtë Bashkisë Korçë]]
[[Kategoria:Ministra të Shqipërisë]]
[[Kategoria:Njerëz që jetojnë]]
Anonymous user