Ndryshimi mes inspektimeve të "Njësia administrative Zagori"

Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
v (U kthyen ndryshimet e 77.242.21.30 (diskutimet) në versionin e fundit nga 1l2l3k.)
Etiketa: Rollback
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
| web =
}}
'''Komuna Zagori''' është një [[komunë]] në [[Rrethin e Gjirokastrës]] në [[Shqipëri]].<ref>[{{Cite web |url=http://www.aac-al.org/komuna_info.php?idk=1358&idr=19&idq=6&l=a |title=Shoqata e komunave] |accessdate=8 nëntor 2011 |archiveurl=https://web.archive.org/web/20120313113831/http://www.aac-al.org/komuna_info.php?idk=1358&idr=19&idq=6&l=a |archivedate=13 mars 2012 |url-status=dead }}</ref>
 
Ndodhet rreth 500 metra mbi nivelin e detit dhe karakterizohet nga nje klime mesdhetare dhe ajer te paster.