Dallime mes rishikimeve të "Junior TV"

1 byte added ,  1 vit më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Junior gjithashtu mundëson edhe seriale për fëmijë të vegjël. Disa prej tyre janë: Hi-5, Balamori, Kuzhinieri i madh dhe i vogël, Brami etj. '''Junior''' gjithashtu ka edhe guidën e tij të cilën mund ta gjeni me pult ose edhe në faqen kryesore të internetit e cila është [http://digitalb.al/ www.digitalb.al]. Ju mund të shtypni tek guida dhe me pas tek fëmijët. Junior vjen me një slogan shumë mbresëlënës: "Jetoni në botën e dëshirave". '''Junior''' eshte nje prej kanaleve më të mirë për adoleshentë.
 
==Transmetimet==
 
===Serialet ===