Dallime mes rishikimeve të "BobSfungjeri Pantallon-Katrori"

ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{For|karakteri|BobSfungjeri PantallonaPantallon-katroriKatrori (karakter)}}
{{Infobox Televizion
| titulli = BobSfungjeri PantallonaPantallon-katroriKatrori
| figura = [[Skeda:SpongeBob SquarePants logo.svg|200px]]
| titulli alternativ =
| image_size = 250
}}
'''BobBobSfungjeri Sfungjeri PantallonaPantallon-katroriKatrori''' (Eng.[[angleze]] SpongeBob SquarePants) është një [[seri]] e [[animuar]], e famshme amerikane e shfaqur në [[Nickelodeon]], dhe Nicktoons. Seria u krijua nga Stephen Hillenburg. Në [[Shqipëri]] transmetohet nga [[ÇufoBang Bang]], dhe [[Bang BangÇufo]].
 
== Rreth ==