Dallime mes rishikimeve të "BobSfungjeri Pantallon-Katrori"

ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
| image_size = 250
}}
'''BobSfungjeri Pantallon-Katrori''' ([[angleze]] ''SpongeBob SquarePants'') është një [[seri]] e [[animuar]], e famshme amerikane e shfaqur në [[Nickelodeon]], dhe Nicktoons. Seria u krijua nga Stephen Hillenburg. Në [[Shqipëri]] transmetohet nga [[Bang Bang]] dhe [[Çufo]].
 
== Rreth ==