Dallime mes rishikimeve të "BobSfungjeri Pantallon-Katrori"

Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
==Rreth serisë==
SfungjerBob PantallonKatrori është prodhuar nga kanali i fëmijëve Amerikan Nickelodeon, në të cilën kjo seri paraqitet që nga korriku i vitit 1999.
 
SfungjerBobBobSfungjeri PantallonKatroriPantallon-Katrori është prodhuar nga kanali i fëmijëve Amerikan Nickelodeon, në të cilën kjo seri paraqitet që nga korriku i vitit 1999.
Filmi i parë i SfungjerBob-it me titull "''[[The Spongebob Squarepants Movie]]''" u lirua më 19 nëntor 2004 në kinematë amerikane. Ne fillim te vitit 2015 pritet qe te del edhe nje film tjeter me titull "''SpongeBob SquarePants 2''" gjithashtu i producuar nga Nickelodeon dhe [[Paramount Animation]].
 
Filmi i parë i SfungjerBobBobSfungjeri-it me titull "''[[TheSfungjerBob - SpongebobVjedhja Squarepantse MovieKurorës]]''" u lirua më 19 nëntor 2004 në kinematë amerikane. Ne fillim te vitit 2015 pritet qe te del edhe nje film tjeter me titull "''SpongeBob SquarePants 2''" gjithashtu i producuar nga Nickelodeon dhe [[Paramount Animation]].
 
Në Nickelodeon gjithashtu shpesh një degë e SpongeBob SquarePants vrapoi gjatë pauzave komerciale: horoskop juaj me Squidward (Astrologjia me Squidward). Ka shenja karaktere të ndryshme zodiakut dhe lexoni horoskop para.