Dallime mes rishikimeve të "Vuçaku"

83 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
<!-- == Burimet == -->
{{reflist}}
==Shih edhe==
 
*[[Qyteza e vogël dhe e madhe (Vuçak)|Qyteza e vogël dhe e madhe]]
== Lidhje të jashtme ==
*[http://www.fallingrain.com/world/KV/07/Vucak.html vendndodhja]