Ndryshimi mes inspektimeve të "Ndihmë:Gabimet CS1"

v
U kthyen ndryshimet e 185.190.132.140 (diskutimet) në versionin e fundit nga Klein Muçi.
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 185.190.132.140 (diskutimet) në versionin e fundit nga Klein Muçi.)
Etiketa: Rollback
{{Duke punuar|Klein Muçi}}
{{Me pak fjalfjalë|Këtu tregohet si mund të rregullohen gabimet që shfaqen gjatë procesit të referimit.}}
 
Kjo faqe përshkruan mesazhet e gabimeve të raportuara nga moduli CS1 (moduli përgjegjës për procesin e referimit), kuptimin e tyre dhe si këto gabime mund të rregullohen nga redaktuesit.