Dallime mes rishikimeve të "Legjenda dhe rrëfime për Skënderbeun"

v
Robot: ISBN Formatimi
vNo edit summary
v (Robot: ISBN Formatimi)
[[Skeda:Legjenda dhe rrëfime për Skënderbeun.JPG|parapamje|200px|Hagiografia per Skenderbeun]]
'''Legjenda dhe rrëfime për Skënderbeun''' Autori: [[Naum Prifti]]. Botuesi: Horizont. Viti i botimit: 1999. Faqet e librit 144. ISBN 978-99927-64640-044-6
 
[[Kategoria:Libra shqip]]