Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Klein Muçi"

Etiketa: përpunim burimi 2017
Etiketa: përpunim burimi 2017
 
Kjo faqe është e mbrojtur. Do të lutesha të shtoje dhe ''[[Panthera leo leo]]'' tek seksioni "shkenca" si artikull i përkryer. [[Përdoruesi:Punetor i Rregullt5|Alban]] ([[Përdoruesi diskutim:Punetor i Rregullt5|diskutimet]]) 7 nëntor 2019 15:52 (CET)
:{{@|Punetor i Rregullt5}} {{U bë}} :) - [[Përdoruesi:Klein Muçi|Klein Muçi]] ([[Përdoruesi diskutim:Klein Muçi|diskutimet]]) 7 nëntor 2019 17:39 (CET)