Dallime mes rishikimeve të "Mesjeta"

No change in size ,  1 vit më parë
(Image)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Forma zotëruese ekonomiko - shoqërore e mesjetës ishte [[feudalizmi]].
== Histori ==
Ne mesjete u zhvillua letersia e anonimatit . Kjo ka te beje me deshiren qe kishin autoret e asaj kohe per te mos shprehur hapur aftesite e tyre artistike! dhe poetike!
 
== Feja ==
Anonymous user