Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Drenisa"

→‎Medalje: Mesazh i ri WikiDashurie
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(→‎Medalje: Mesazh i ri WikiDashurie)
Etiketa: WikiDashuri
 
::::Këshillë: Vazhdimisht shtyp "Përpunoni burim" dhe shikoni kodin përbërës të faqeve që keni interes. Pastaj mjafton ta kopjosh siç është dhe të ndryshosh vetëm pjesët që të nevojiten për të replikuar të njëjtin rezultat diku. - [[Përdoruesi:Klein Muçi|Klein Muçi]] ([[Përdoruesi diskutim:Klein Muçi|diskutimet]]) 10 qershor 2019 18:26 (CEST)
 
== Medalje ==
 
{{Medalje sociologjie}}–[[Përdoruesi:Βατο|Βατο]] ([[Përdoruesi diskutim:Βατο|diskutimet]]) 14 nëntor 2019 11:55 (CET)