Ndryshimi mes inspektimeve të "Gadishulli Iberik"

Shtova diqka me rendesi qe nuk ishtee ne kete tekst
(korrigjim i gramatikës dhe disa linqe)
(Shtova diqka me rendesi qe nuk ishtee ne kete tekst)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
==Demografia==
 
Gadishulli pirinej (iberik)kaishuj te medhenj siq jane Sicilia,Sardenja,Qiprpja,Korsika,Kreta e te tjere te vegjel hyhy
==Referimet==
{{reflist}}
 
== Historia ==
Anonymous user