Ndryshimi mes inspektimeve të "Demet Özdemir"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v
{{Infobox aktor
'''Demet Özdemir''' (lindi më 26 shkurt 1992) është modele, kërcimtare dhe aktore turke. Ajo është e njohur nga seriali romantik komedi "Një puthje në errësirë" me rolin e Sanem{{Infobox aktor
| emri = Demet Özdemir
| ditëlindja = 26 shkurt 1992 (27 vjeçare)
| vendlindja = Izmit , Turqi
| ditëvdekja =
| vendvdekja =
| role të shquar = Sanem Aydın
| filma të shquar = Erkenci Kuş (Një puthje në errësirë)
|Partneri=Can Yaman|Vitet aktive=2013 - aktualisht}}
<br />
'''Demet Özdemir''' (lindi më 26 shkurt 1992) është modele, kërcimtare dhe aktore turke. Ajo është e njohur nga seriali romantik komedi "Një puthje në errësirë" me rolin e Sanem{{Infobox aktor.
 
 
== Filmografia ==