Dallime mes rishikimeve të "Elena Kocaqi"

127 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
{{grise|spekullatore me shquarsi vetem neper rrjete sociale dhe portalet e kazanit, qe perpilon libra pa relevance studimore}}
{{joref}}
[[Skeda:Elena Kocaqi.jpg|thumb|350px]]
Anonymous user