Dallime mes rishikimeve të "Dendësia"

44 bytes removed ,  3 vjet më parë
v
Undid edits by 46.99.17.143 (talk) to last version by 185.200.214.156
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
(→‎Shiko dhe kete: shtova permbajtja)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (Undid edits by 46.99.17.143 (talk) to last version by 185.200.214.156)
[[Kategoria:Fizikë]]
[[Kategoria:Njësi matëse]]
dendesia eshte sa here eshte trupi i trashe
4

edits