Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Faqja e përdoruesit"

v
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
:''Vini re: "''Juaj''" në këtë kontekst do të thotë në lidhje me ty, mirëpo nuk të përket ty.''
 
; SEJMEN GJOKOLI :
; Faqja Përdoruesi : Faqja juaj e përdoruesit ka një emër si për shembull: Përdoruesi:''FilanFisteku''. ([[Special:Mypage|Ky link ju dërgon në faqen tuaj]].) Është normale të përdorni atë duke dhënë disa informacione bazike, ''nëse dëshironi'', rreth vetes tuaj ose aktivitetet në lidhje me Wikimedian. Nuk ka nevojë të thoni gjithçka për veten tuaj. Nëse preferoni mos vendosni asgjë aty, atëherë mund ta [[Wikipedia:Ridrejtimi|ridrejtoni]] atë në faqen tuaj të diskutimit.
U lind në Zhulat të Gjirokastrës më 18 Gusht 1954.
U diplomua në Universitetin e Tiranës me titullin “Inxhinier Miniere”.
U diplomua në Master Profesional “Menaxhim Arti”.
Ka botuar qysh në rininë e hershme në të përditshmet e kohës poezi e publicistikë.
Ka krijuar mjaft tekste këngësh dhe është bashkëpunëtor me kompozitorë e grupe të ndryshme polifonike.
Ka botuar përmbledhjen me publicistikë “Shpirti që rron” - 2003 , vëllimin poetik “Prush e valë” - 2013, si dhe vëllimin me publicistikë e portrete “Gurë trashëgimie” - 2015.
Drejton Qendrën Kulturore “Aulona”, “Aulona Inter Folk Festival” dhe Folk Grup “Bilbili”, Vlorë.
Është vlerësuar nga Shoqata Kombëtare “Labëria” me titullin “Personalitet i shquar i Labërisë”.
Është dekoruar nga Presidenti i Republikës me Urdhrin “Naim Frashëri”.
Vëllimi me poezi “Pikoj këngë” është botimi më i ri i autorit.
 
 
; Faqja Përdoruesi diskutim : Faqja juaj e diskutimeve e cila ka një emër si për shembull: Përdoruesi diskutim:''FilanFisteku''. ([[Special:Mytalk|Ky link ju dërgon në faqen tuaj të diskutimit]]). Përdorimi i saj normal është për mesazhe nga dhe diskutim me përdoruesit e tjerë.