Ndryshimi mes inspektimeve të "Rina Balaj"

82 bytes removed ,  1 vit më parë
v
Undid edits by 62.4.55.93 (talk) to last version by 195.135.17.116
(Shtova permbajtje)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (Undid edits by 62.4.55.93 (talk) to last version by 195.135.17.116)
}}Adelina Ismaili Koston
'''Rina Balaj''' (lindi më 27 tetor 1999) është një këngëtare kosovar.
Rina Balaj eshte kengetare shume e njohur kosovare, ajo eshte paraqitur per here te pare ne X Factor Albania 2015. Eshte nje artiste shume e talentuar dhe e suksesshme, ne zhandre te ndryshme muzikore. Rina eshte rep-artistja e pare femer. Ajo ka publikuar shume projekte te ndryshme muzikoe qe tani kane me miliona klikime ne youtube.Ne dhjetor te vitit 2019 ajo beri publike lidhjen me reperin shqiptaro-grek Sinboy