Ndryshimi mes inspektimeve të "Presidenca e Kosovës"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
 
 
Presidenti i Pestë Aktual i Kosoves është HashimRinor ThaçiLulzim Mema
 
 
 
==Zyra dhe Funksioni==
Anonymous user