Ndryshimi mes inspektimeve të "Allianz Stadium"

201 bytes removed ,  11 muaj më parë
Rregullova emrat
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
(Rregullova emrat)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
'''JuventusAllianz Stadium''' është emri provizor i [[stadiumi]]t në ndërtim në pronësi të [[Juventus F.C.]] që gjendet në [[Torino]]. Qëllimi i kompanisë është të ketë një sponsor komercial për të lidhur emrin e tij me të stadiumit, i destinuar të presë ndeshjet e luajtura brenda të Juventus F.C.
 
== '''Projekti''' ==
Anonymous user