Ndryshimi mes inspektimeve të "Lulzim Tafa"

28 bytes added ,  7 muaj më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
v
| zhanri = poet
}}
 
 
'''Lulzim Tafa '''(lindi me [[2 shkurt]] [[1970]] në [[Lipjan]], [[Kosovë]]) është Rektor i [[Kolegji AAB]]<ref name="Lulzim Tafa">{{cite web |url=https://aab-edu.net/persons/lulzim-tafa/|title=Lulzim Tafa}}</ref>, Poet, Profesor Universitar dhe aktivist.
==Referimet==
{{Reflist}}
 
 
{{DEFAULTSORT:Tafa, Lulzim}} 
[[Kategoria:Lindje 1970]]
[[Kategoria:Njerëz që jetojnë]]