Ndryshimi mes inspektimeve të "Akrepi"

6 bytes removed ,  6 muaj më parë
v
U kthyen ndryshimet e 88.214.19.248 (diskutimet) në versionin e fundit nga Sadsadas.
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 88.214.19.248 (diskutimet) në versionin e fundit nga Sadsadas.)
Etiketa: Rollback
 
== Anatomia ==
ata jane shume te vegjel(so koka ime pa tru)
 
== Shtimi dhe zhvillimi ==
 
== Jeta dhe sjellja ==
Fuck you
 
== Fosilet ==
101

edits