Ndryshimi mes inspektimeve të "Ideologjia"

39 bytes added ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
(b)Modelojne te ardhmen e deshiruar,
(c)Tregojne si mund dhe si duhet te behen ndryshimi politik.
 
== Shih edhe ==
*[[Helenocentrizmi]]
 
==Burimet e të dhanunave==