Ndryshimi mes inspektimeve të "Adrian Morina"

Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== Film dhe TV ==
 
 
* Bolero ne Vilen e pleqeve” Film i gjate (producent) 2019
Anonymous user